Informacja dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Szkoły Branżowej.

Uczniowie, którzy złożyli podanie o przyjęcie do Zespołu Szkół proszeni są o dostarczenie do szkoły świadectwa ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego do dnia 26 czerwca 2018r.
Kandydaci do Technikum i Szkoły Branżowej dodatkowo zobowiązani są do pobrania skierowania na badania lekarskie dostępnego w Sekretariacie Szkoły lub u Komisji Rekrutacyjnej.
Dyżur Komisji Rekrutacyjnej w dniach 25 i 26 czerwca 2018 r. od 9:00 do 13:00 oraz 22 czerwca 2018 r.  do godziny 12:00.
Zapraszamy!

Zostań uczniem Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych. Oferujemy możliwość kształcenia w następujących typach szkół:

Liceum Ogólnokształcące:

• Klasa ogólna
  • Klasa mundurowa pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej

Nowe kierunki:

• Technik logistyk
  • Technik lotniskowych służb operacyjnych (z możliwością odbywania praktyk i nauki zawodu w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II w Krakowie-Balicach)

Szkoła branżowa I stopnia

Możliwość kształcenia w zawodzie:

• Fryzjer
  • Kucharz